LA MEUA RECEPTA.pdf
Ode navigation
Loading viewer..
Loading content..
228
Visits
Put it on your website
Put it on your website
Els alumnes de 2n d’ESO estan organitzant el viatge final de curs i han pensat que durant la setmana cultural podrien vendre pastissos a 1,50 € la porció per recaptar diners. Durant aquesta S.A., l’alumnat en grups de 4, estudiarà quin serà el cost de producció, el seu benefici i quines estratègies dur a terme per evitar el malbaratament alimentari.
Knowledge area
Educational context
Resource type
License type


This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.
Other authors
End user
Alumnado en general
Grupo
Grupo
Educative context
Aula
Distancia
Educational use
español (o castellano)
Contributions
author
gi.grifoortuno
26/03/2025


