GLORIA GRIFO ORTUÑO

Recursos

Mostrando resultados 1 a 1 de un total de 1
  • LA MEUA RECEPTA.pdf

    Recursos de aprendizaje

    Els alumnes de 2n d’ESO estan organitzant el viatge final de curs i han pensat que durant la setmana cultural podrien vendre pastissos a 1,50 € la porció per recaptar diners. Durant aquesta S.A., l’alumnat en grups de 4, estudiarà quin serà el cost de producció, el seu benefici i quines estratègies dur a terme per evitar el malbaratament alimentari.