LA MEUA RECEPTA.pdf

Ode navigation



Loading viewer.. Loading viewer..


Loading viewer.. Loading content..
230 Visites
Posa-ho a la teva web

Posa-ho a la teva web

GLORIA GRIFO

Els alumnes de 2n d’ESO estan organitzant el viatge final de curs i han pensat que durant la setmana cultural podrien vendre pastissos a 1,50 € la porció per recaptar diners. Durant aquesta S.A., l’alumnat en grups de 4, estudiarà quin serà el cost de producció, el seu benefici i quines estratègies dur a terme per evitar el malbaratament alimentari.

Àrea de coneixement
Resource type
Tipus de llicència Licencia de Creative Commons
Other authors
End user Alumnado en general
Grupo
Educative context Aula Distancia
Ús educatiu
español (o castellano)
Contribucions
author gi.grifoortuno 26/03/2025