GLORIA GRIFO ORTUÑO
Recursos
Mostrando os resultados do 1 ao 1 dun total de 1
-
LA MEUA RECEPTA.pdf
Els alumnes de 2n d’ESO estan organitzant el viatge final de curs i han pensat que durant la setmana cultural podrien vendre pastissos a 1,50 € la porció per recaptar diners. Durant aquesta S.A., l’alumnat en grups de 4, estudiarà quin serà el cost de producció, el seu benefici i quines estratègies dur a terme per evitar el malbaratament alimentari.


