GLORIA GRIFO ORTUÑO

Baliabideak

Emaitzak erakusten 1 1 1 guztira
  • LA MEUA RECEPTA.pdf

    Recursos de aprendizaje

    Els alumnes de 2n d’ESO estan organitzant el viatge final de curs i han pensat que durant la setmana cultural podrien vendre pastissos a 1,50 € la porció per recaptar diners. Durant aquesta S.A., l’alumnat en grups de 4, estudiarà quin serà el cost de producció, el seu benefici i quines estratègies dur a terme per evitar el malbaratament alimentari.